Yanmar 2D70, 2D70E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Od niedawna rozpowszechniają się również uszczelki z tworzyw sztucznych, często usztywnione wstawkami lub rdzeniami z perforowanej blachy stalowej i na ogół zakładane bez jakichkolwiek dodatkowych podkładek ochronnych. Wkładka uszczelniająca wtryskiwacz w jego gnieździe osadczym służy jednocześnie jako element odległościowy i ustalający, a ponadto uczestniczy w przewodzeniu ciepła. Stąd obowiązuje na ogół stosowanie wyłącznie wkładek oryginalnych (nierzadko traktowanych jako elementy jednokrotnego użycia), ponieważ wkładki zastępcze przeważnie nie spełniają niektórych istotnych wymagań dotyczących zgniotu, podatności sprężystej, skłonności do pełzania, przewodności cieplnej lub  wtryskiwacz kołnierzowy (FIAT, model KB 80SD4F) innych. Nakrętki mocujące oraz śruby ściągające, unieruchamiające wtryskiwacze w ich gniazdach osadczych, powinny podlegać jedynie naprężeniom rozciągającym.