Yanmar 2D70, 2D70E Pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E, jak i pierścienie  nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika  Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik Yanmar 2D70, Yanmar 2D70E pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

Pompy wtryskowe samochodowych i podobnych silników wysokoprężnych lub wielopaliwowych wyposaża się obecnie w najrozmaitsze przyciskowe zderzaki, przeważnie jednostopniowe albo rzadziej dwustopniowe. Odrębności poszczególnych rodzajów przyciskowych zderzaków rozruchowych są na ogół czysto konstrukcyjne, a praktyczne znaczenie mają raczej tylko położenia i kierunki ruchu przycisków. Przyciskowy zderzak rozruchowy BOSCH, jednostopniowy cechuje zastosowanie pionowego przycisku i popychacza przemieszczanego współosiowo z zębatką sterowniczą lub drążkiem sterowniczym pompy wtryskowej. „Podczas wciskania w dół przycisku zaczep zatrzasku sprężynowego zaskakuje za obrzeże wewnętrznego otworu jego obsady, co uniemożliwia ściskanej wówczas, dodatkowo sprężynie powrotnej .uniesienie przycisku w górę, w położenie spoczynkowe. Wskutek tego przycisk pozostaje w położeniu roboczym, czyli jego rowek znajduje się dokładnie naprzeciw czopa popychacza.