Yanmar 4TNE98 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4TNE98. Większość wersji termostatów do Yanmar 4TNE98 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4TNE98 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Określenie koncentracji zanieczyszczeń za pomocą wzmacniacza hydraulicznego jest możliwe także w przypadku jego wywzorcowania, polegającego na zdjęciu charakterystyki: próg nieczułości (maksymalna histereza w strefie nieczułości) — koncentracja zanieczyszczeń w cieczy. Zależność ta będzie podstawą do określenia koncentracji zanieczyszczeń w badanej cieczy roboczej, dla której określa się wartość progu nieczułości przy włączonym wzmacniaczu.  W analogiczny sposób można określić charakterystykę odfiltrowania filtrów, gdy do czynnika roboczego będziemy wprowadzać zanieczyszczenia o różnej koncentracji. Badając próg nieczułości wzmacniacza przy zasilaniu go zanieczyszczoną cieczą przed i po przejściu przez filtr badany, obliczymy w łatwy sposób kolejne wartości charakterystyki odfiltrowania.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.