Yanmar 4TNE98 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 4TNE98. W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 4TNE98, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.
Silnika Yanmar 4TNE98 to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

  • Yanmar 4TNE98T
  • Yanmar 4TNE98A
  • Yanmar 4TNE98-TLB

Zawirowanie mieszaniny palnej przyśpiesza przenoszenie płomienia co jest bardzo korzystne również z innych względów. Jednakże można je stosować w pewnych tylko granicach, gdyż szybszy ruch cząstek w czasie spalania sprzyja oddawaniu ciepła chłodzonym ściankom cylindra i głowicy, co odbija się niekorzystnie na sprawności ogólnej silnika. W silnikach musimy z konieczności pogodzić się z obecnością w komorze spalania dużych ilości azotu, gazu obojętnego, nie biorącego udziału w spalaniu, który poważnie zmniejsza szybkość przenoszenia płomienia.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.