Yanmar 3D74, 3D74E pompa wody

Pompa wody do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E, pracującego w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz agregatach.

Pompa wodna Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E

Oprócz pompa wody, do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E oferujemy również termostaty.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu chłodzenia – skontaktuj się z naszą firmą.

Stan mechaniczny równowagi charakteryzuje się stałą prędkością obrotową, która występuje w stanie ustalonym przy równowadze momentów: elektromagnetycznego — rozwijanego przez silnik oraz mechanicznego (Mem = Mm). Zaburzenia równowagi, czyli praca nieustalona maszyny może nastąpić z przyczyn działających w każdym z wymienionych obwodów. W obwodzie elektrycznym może nastąpić nagła zmiana napięcia w jednym z uzwojeń (np. przy zwarciu), powodująca zmiany strumienia i indukowanych napięć oraz zmiany prądów we wszystkich uzwojeniach. Zmiany te wywołują z kolei zmiany momentu elektromagnetycznego, a więc powodują naruszenie równowagi dynamicznej i zmianę prędkości obrotowej wirnika.