Yanmar 3D74, 3D74E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3D74, 3D74E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3D74, 3D74E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Transformator obrotu ma dwa uzwojenia stojana A i B przesunięte względem siebie o kąt 90°. Głównym uzwojeniem -wzbudzającym stojana jest uzwojenie A, pomocniczym – B. Wirnik ma również dwa uzwojenia przesunięte o kąt 90°: sinusowe S i cosinusowe C. Oba uzwojenia stojana mają jednakowe liczby zwojów, jednakowa przekroje przewodów i schematy połączeń. Również oba uzwojenia wirnika są identyczne. W celu zmniejszenia liczby odprowadzeń, połączono ze sobą po jednej parze końcówekuzwojeń stojana i wirnika. Uzwojenia stojana A i B przyłączone zostały do sieci prądu przemiennego przez potencjometr, co pozwala płynnie ustalić na wejściu potrzebne wartości, napięcia U a oraz Uß. Do uzwojenia wirnika 5 przyłączony jest miernik P, który może być wyskalo- wany bezpośrednio w jednostkach długości.