Yanmar 3D76, 3D76E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Wysokość ciśnienia tłoczenia oleju napędowego, przy której rozpylacz samoczynny zaczyna się otwierać, zależy od wstępnego napięcia sprężyny powrotnej, ustawionego w końcowej fazie składania podzespołu przed trwałym  złączeniem członków obudowy.  Takie rozwiązanie konstrukcyjne uniemożliwia oczywiście regulowanie ciśnienia wtryskiwania.   Rozpylacze samoczynne traktuje się jako części jednokrotnego użytku, których w ogóle nie naprawia się, lecz w przypadku stwierdzenia usterek w działaniu wymienia się na nowe. Jeżeli mieszanka palna powstaje w komorze wirowej lub wstępnej, na ogół nie jest wymagane bardzo dokładne rozpylanie paliwa wytryskającego z rozpylacza. Tym samym dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu komory spalania zadowalający przebieg spalania w cylindrze uzyskać można nawet dzięki zastosowaniu bardzo prostego samoczynnego rozpylacza lub wtryskiwacza o częściach nie wymagających kosztownej obróbki wykończającej, a więc taniego i niewrażliwego na błędy w obsłudze. Na uwagę zasługuje wybitna prostota konstrukcji i małe wymiary takiego zaworu wtryskowego (długość zaledwie 44 mm), przy czym główną jego zaletą jest niska cena detaliczna, z uwagi na łatwość produkcji.