Yanmar 3D76, 3D76E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E. Do silników Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D76 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

W chwili końcowej trwania impulsu (po otwarciu wyłącznika S) następuje rozładowanie energii nagromadzonej w rdzeniu transformatora i w jego pojemnościach. Napięcie wyjściowe zmienia się wówczas zgodnie z wyrażeniem. Innym sposobem zapobiegania oscylacjom jest włączanie diod i oporników zwierających, napięcie wyjściowe, w chwili, gdy zmienia on swój znak. Jeśli transformator ma przekładnię obniżającą napięcie, wówczas można przyjąć, że jego pojemność jest skupiona po stronie uzwojenia pierwotnego. Natomiast indukcyjność główna, która decyduje o przenoszeniu w zakresie najniższych częstotliwości wpływa na spadek napięcia w trakcie przenoszenia-impulsu. Znając więc charakterystykę częstotliwościową transformatora można wnioskować o sposobie przenoszenia przez niego impulsów i odwrotnie – znając odpowiedź transformatora na impulsy prostokątne można wywnioskować, jaka będzie jego charakterystyka częstotliwościowa.