Yanmar 3D76, 3D76E czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

Miejsce remontu obiektu ma bardzo duży wpływ na jakość remontu. Wszelkie zmiany atmosferyczne, kurz, brak zaplecza technicznego itp przy remoncie obiektu na wolnym powietrzu nie wpływają korzystnie na jakość remontu. Jeżeli jednak wielkość obiektu, miejsce zainstalowania obiektu lub cel dla którego obiekt służy, uniemożliwiają przeprowadzenie remontu w pomieszczeniu zamkniętym, należy w tym przypadku tak przygotować i urządzić miejsce, aby remont mógł być jak najlepiej i najkorzystniej przeprowadzony. W takich przypadkach zaleca się stosowanie namiotów, wszelkiego rodzaju dachów, wozów remontowych przewoźnych itp. Natomiast podłoże (ziemia) powinna być utwardzona i nie sprzyjająca powstawaniu kurzu.