Yanmar 3D76, 3D76E tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

W zależności od sposobu połączenia transformatory wykazują różne właściwości i przydatności do różnych warunków eksploatacyjnych. Dlatego zachodzi konieczność budowania transformatorów o różnych grupach połączeń. Rozpatrzmy przebieg magnesowania rdzenia transformatora jednofazowego. Zachodząca pomiędzy strumieniem <P stalowego rdzenia transformatora i wytwarzającym ten strumień przepływem nieliniowość powoduje, że przebieg i0 = /(i) nie jest przebiegiem sinusoidalnym. Znajdziemy zależność ?0 = f{t) pomijając straty w stali, a więc rozpatrując zamiast prądu i0 bliski mu prąd magnesujący. Przebieg 0 = f(t) będzie przebiegiem sinusoidalnie przemiennym, jeżeli przyłożone napięcia u± oraz równoważące napięcie wy indukowane, zmieniają się w czasie sinusoidalnie. Zależność i,L =/(?) można w tych warunkach znaleźć graficznie. Krzywą magnesowania materiału 0 = f(i) narysowano nie uwzględniając zjawiska histerezy.