Yanmar 3D76, 3D76E uszczelka głowicy

W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych.

Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnik Yanmar 3D76, Yanmar 3D76E to wysokoprężny silnik przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

Podmagnesowanie prądem stałym zmienia istotnie stan magnetyczny materiału rdzenia. Powiększeniu strumienia Bst towarzyszy nagłe zmniejszenie przenikalności magnetycznej ferromagnetycznego materiału rdzenia, dla strumienia przemiennego, która równa się liczbowo tangensowi kąta zawartego między osią odciętych oraz odpowiednimi punktami na krzywej magnesowania. W przypadku WM z szeregowo włączonym obciążeniem należy utrzymywać stałą wartość napięcia zasilającego obwód roboczy. Wzmacniacze z równolegle włączonym obciążeniem wymagają stałej wartości prądu zasilania. Osiąga się to np. podłączając do obwodu roboczego wystarczająco dużą rezystancję Ra. Rosną wtedy straty i maleje sprawność układu. Dlatego WM z równolegle włączanym obciążeniem stosuje się bardzo rzadko i tylko w celach specjalnych. Opisane układy dławikowe, za pomocą których wyjaśniliśmy działanie WM, nie mają praktycznego zastosowania. Do obwodu wejściowego (sterującego) transformują się z obwodu roboczego napięcia przemienne, wytłumiające sygnał sterujący, uniemożliwiające uzyskanie efektu wzmocnienia. Celem uniknięcia zjawiska transformacji ¡stosuje się układy dwurdzeniowe lub jednordzeniowe wielokolumnowe. Dzięki odpowiedniemu nawinięciu uzwojeń sterowania na rdzeniach znoszą się składowe przemienne napięć, indukowanych w obwodzie sterowania przez strumienie przemienne. Wyjaśnimy to bliżej przy rozpatrywaniu działania WM dwurdzeniowych.