Yanmar 3D72 filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 3D72 dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 3D72 wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 3D72.

Skontaktuj się z nami.

Warunkiem dobrej pracy mechanizmów napędowych ciernych jest współosiowe ustawienie osi i wałów. Elementy cierne muszą być również ustawione współosiowo i przylegać do siebie całą swoją czystą i gładką powierzchnią. Montaż kół zębatych walcowych współpracujących ze sobą należy przeprowadzić tak, aby następowało prawidłowe zazębianie się ‚kół. Prawidłowość zazębiania można uzyskać przez zachowanie odstępów.

Karta gwarancyjna jest to wizytówka osoby, warsztatu lub zakładu remontowego, świadczącego swoje usługi. Dla użytkownika karta gwarancyjna jest prawnym dowodem, że wyremontowany obiekt lub poszczególne części albo podzespoły nie ulegną w umownym czasie przedwczesnemu zużyciu, uszkodzeniu itp., czyli w określonym czasie, zachowując właściwe i prawidłowe warunki eksploatacji i konserwacji, wyremontowany obiekt wykaże sprawność techniczną i eksploatacyjną. Jeżeli natomiast wyremontowany obiekt, część lub podzespół nie wykaże tej gwarancji, świadczący usługi jest zobowiązany naprawić szkodę własnymi środkami i na swój koszt.