Yanmar 3D72 panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3D72 we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3D72 jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3D72 są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3D72 oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Spośród rozmaitych metod i środków konstrukcyjnych, wykorzystywanych w celu ułatwienia odpływania nadmiaru ciepła od gniazda rozpylacza, do najprostszych i powszechnie stosowanych należą zwiększenie powierzchni styku gniazda rozpylacza z mocującą go nakrętką dociskową, zwiększenie czynnej długości gwintu mocującego wtryskiwacz w gnieździe osadczym oraz dobranie wkładki uszczelniającej wtryskiwacz w gnieździe, odznaczającej się możliwie dużą przewodnością 608 cieplną oraz elastycznością i plastycznością. Skłonność rozpylacza wymiennego do przegrzewania się można dość skutecznie ograniczyć również przez odpowiednie opracowanie szczegółów konstrukcji jego gniazda i nakrętki dociskowej. Najczęściej w tym celu zwiększa się grubości i przekroje ścianek gniazda rozpylacza oraz na całej długości osłania się je masywną nakrętką dociskową, co utrudnia gorącym spalinom bezpośrednie nagrzewanie gniazda rozpylacza i zapobiega powstawaniu w nim miejscowych spiętrzeń ciepła.