Yanmar 3D72 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D72. Do silników Yanmar 3D72 wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D72 oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D72 – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D72 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D72 oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Zależnie od potrzeb przekładniki napięciowe wykonuje się jako jedno- lub trój- fazowe (o grupie Yjy0), w wykonaniu stichym lub olejowym. Własności te wynikają z przyjętego sposobu zasilania przekładnika prądowego, którego strona pierwotna włączona jest w obwód, w którym wartość prądu jest prak- tycznie niezależna od stanu obciążenia strony wtórnej przekładnika w całym zakresie pracyj::odvl:staiati i jałowego przekładnika napięciowego, wielkością zadaną przy pracy przekładnika prądowego nie jest napięcie zasilania Ul3 lecz prąd zasilania It. Można zatem uważać, że przekiadnik prądowy jest przyłączony do źródła prądowego.