Yanmar 3D72 zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3D72. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3D72. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Drugie uzwojenie wirnika C połączone jest z uzwojeniem sterującym Ust silnika wykonawczego prądu przemiennego SW (w razie potrzeby przez wzmacniacz). Uzwojenie wzbudzenia silnika wykonawczego UWZb jest przyłączone do sieci prądu przemiennego. Wał silnika wykonawczego sprzężony jest mechanicznie z wałem transformatora obrotu poprzez reduktor R. Jeżeli dane są przyprostokątne a, b trójkąta prostokątnego i chcemy wyznaczyć przeciwprostokątną c, postępujemy następująco. Do uzwojeń stojana transformatora obrotu doprowadzamy z potencjometru napięcia U a – proporcjonalne do a (do uzwojenia głównego) oraz Ub – proporcjonalne do b (do uzwojenia pomocniczego). Przepływy uzwojeń stojana: 0A Mas a oraz 63 khiZn, wytwarzają strumienie przemienne działające wzdłuż osi symetruii swoich uzwojeń (0j i &is). Strumienie te przy założeniu, że obwód magnetyczny jest nienasycony, będą proporcjonalne do napięć Uj i Ub.