Yanmar 3D72 tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3D72 dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 3D72 – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3D72 mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 3D72 – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Jeżeli jedno z uzwojeń transformatora trójfazowego połączone jest w trójkąt wtedy praktycznie biorąc znikają trzecie harmoniczne w przebiegach strumieni, a więc i w przebiegach napięć fazowych. W uzwojeniu połączonym w trójkąt trzecie harmoniczne fazowych napięć są bowiem skierowane w tym samym kierunku wzdłuż obwodu trójkąta i wytwarzają trzecią harmoniczną prądu, w obecności której przebieg strumienia będzie praktycznie sinusoidalny. Pracą równoległą transformatorów nazywamy taka pracę, przy której strony pierwotne dwu łub kilku transformatorów zasilane są Ze wspólnych szyn, a strony wtórne tych transformatorów zasilają odbiory również przez wspólne szyny. Potrzeba łączenia równoległego wynika z wielu względów przede wszystkim zaś ze względów natury eksploatacyjnej. Do pracy równoległej nie można przyłączać dowolnych transformatorów. Powinny one być tak dobrane, by zapewnić jak najkorzystniejszą współprace pod względem ekonomicznym przy zapewnieniu niezawodnej pracy.