Yanmar TK 2.44 tłoki silnikowe Thermo King

Tłoki silnikowe do Yanmar TK 2.44 Thermo King  dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do YANMAR 2.44 Thermo King – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika YANMAR 2.44 Thermo King mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika – wszystkie wersje.

Silniki tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Stan warstwy wierzchniej elementu silnika można scharakteryzować za pomocą zbioru parametrów stanu powierzchni oraz zbioru parametrów stanu stref podpowierzchniowych. Wszelkie procesy starzenia fizycznego a szczególnie procesy trybologiczne są zlokalizowane w warstwie wierzchniej tych elementów. Z tych względów należy rozważać wpływ zanieczyszczeń płynów eksploatacyjnych na niszczenie warstwy wierzchniej elementów tłokowych silników spalinowych.

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.