Yanmar 2.44 Thermo King świece żarowe

Świece żarowe do silnika YANMAR 2.44 Thermo King dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach, w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego YANMAR 2.44 Thermo King możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika YANMAR 2.44 Thermo King Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Zderzak zębatki, chroni silnik przed wtryśnięciem zbyt dużej dawki paliwa. Największa dawka zależy naturalnie od wielkości silnika, od właściwości komory spalania i intensywności zawirowania w cylindrze. Przekroczenie pewnej granicy spowodowałoby dymienie, toteż właściwe ustawienie zderzaka często nazywa się potocznie ustaleniem granicy dymienia.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.