Yanmar 2.44 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 2.44 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 2.44 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 2.44 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 2.44 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Silniki z głowicą żarową były w ciągu lat stale udoskonalane. Większa precyzja aparatury wtryskowej i wprowadzenie stalowych przewodów tłoczących pozwoliły na zwiększenie stopnia sprężania początkowo do 6,5 a następnie nawet do 10. Zaniechano regulacji chwili zapłonu za pomocą dawkowania wody do cylindra, a wprowadzono sprzężoną z dawką paliwa regulację chwili wtrysku. Nawiasem wypada dodać, że silniki te są bardzo czułe na chwilę wtrysku (o ile nie ma regulacji wody). Ułatwiono również rozruch przez wprowadzenie specjalnych zapalników (zbliżonych, ale znacznie większych od zapalników używanych przy komorach dzielonych silników ZSl) lub innych bardziej złożonych urządzeń, choć bezstronnie przyznać trzeba, że nagrzewanie lampą jest najbardziej niezawodne.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.