Yanmar 2.44 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 2.44 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 2.44 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 2.44 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 2.44 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 2.44 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Dla silników stałych, które muszą, ze względu na charakter napędzanych odbiorników, pracować w ciągu dłuższych okresów czasu na biegu luzem przy zmniejszonych prędkościach obrotowych oraz dla trakcyjnych silników ZS można stosować regulatory dwuzakresowe. Istotna różnica w stosunku do poprzednich polega na tym, że siła odśrodkowa ciężarków regulatora zrównoważona jest dwiema oddzielnymi sprężynami. W zakresie od minimalnej prędkości przy biegu luzem aż do prędkości obrotowej znamionowej czy maksymalnej silnik pracuje bez regulatora, reagując tylko na przestawianie zębatki dźwignią, w obrębie zaś pracy sprężyn wewnętrznych regulator spełnia rolę regulatora jednozakresowego, chroniąc jednocześnie silnik przed rozbieganiem.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.