Yanmar 2.44 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 2.44 Thermo King. W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 2.44 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika YANMAR 2.44 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 2.44 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Z chwilą otwarcia zaworu w końcu suwu rozprężania ładunek w pierwszej chwili nie uchodzi z cylindra, lecz przeciwnie — powietrze otoczenia przenika do wnętrza aż do wyrównania ciśnień i w pewnym stopniu temperatury. Wartości ciśnień i temperatur zależą od rodzaju i budowy silnika. W silnikach dwusuwowych, w których suw sprężania przypada co obrót, podgrzewanie ścianek odbywa się intensywniej i prędzej. Również rozwiązanie z suchymi czy mokrymi tulejami ma na temperaturę ścianek nieznaczny wpływ.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.