Yanmar TK 2.44 zawory głowicy i prowadnice zaworowe Thermo King

W ofercie zawory silnika YANMAR 2.44 Thermo King  Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika YANMAR 2.44 Thermo King W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Zanieczyszczenia oleju oprócz intensyfikacji procesów zużywania powodują zatykanie przewodów olejowych, intensyfikują procesy tworzenia laków i nagarów, powodują przegrzewanie części grupy tłokowo-korbowej oraz inne ujemne zjawiska, co w sumie obniża trwałość i niezawodność silnika. Głównym parametrem determinującym trwałość tłokowych silników spalinowych jest stopień zużycia jego elementów, głównie skojarzeń: tuleja – pierścienie tłokowe i czopy wału korbowego – panewki.

W literaturze najwięcej miejsca poświęca się ilościowemu określeniu wpływu zanieczyszczeń mediów zasilających i smarujących na zużycie tych skojarzeń. Najprostszym sposobem określenia wpływu zanieczyszczeń oleju i jego filtracji na zużycie silnika są szeroko prowadzone badania porównawcze silników pracujących w tych samych warunkach z filtrem i bez filtru oleju.

Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.