Yanmar TK 2.44 Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 2.44 Thermo King.

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 2.44 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 2.44 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Materiały elektrod nie powinny korodować przy wysokich temperaturach oraz nie powinny tworzyć warstw zmniejszających intensywność reakcji. Stosowane są w różnych rozwiązaniach onstrukcyjnych spiekane proszki metali oraz ich tlenków. Do najczęściej stosowanych należą: NiO, Cu20, Pt, Fe, Ni, Co, Cu, Cr, Mn,  Ag. Jednym z podstawowych wymagań dla tego typu elementów jest uzyskanie porów o małym rozrzucie wymiarów. Uzyskuje się to albo przez zawężenie frakcji proszku wyjściowego i stosowanie kulistych kształtów ziarn, albo przez selekcjonowanie proszku o średnicach w zakresie 5 do 10 µm i prasowanie z wypełniaczami (np. metalowymi), a następnie obróbkę chemiczną oraz spiekanie.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.