Yanmar 2.44 Thermo King filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika YANMAR 2.44 Thermo King dostępne od ręki. Wysyłka kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika YANMAR 2.44 Thermo King wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego. W przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Cała operacja rozruchu przy pomocy świec żarowych odbywa się w ten sposób, że po włączeniu prądu do świec i odczekaniu ok. 30 sek, włącza się rozrusznik. Natychmiast po uruchomieniu dopływ prądu do świec można i należy przerwać, by nie doprowadzić do ich przepalenia. Inny, stosowany wyjątkowo i dziś raczej zarzucony sposób umożliwienia czy ułatwienia rozruchu, był wprowadzony w silnikach z zasobnikiem powietrza Lanova. Polegał on na zwiększeniu stopnia sprężania przez odcięcie części komory w czasie rozruchu. Sprzyjało to podwyższeniu temperatury sprężania, a więc i ścianek otaczających, ale wymagało jednocześnie mocniejszych urządzeń rozruchowych. Poza tym manipulacje dokręcania i odkręcania grzybków odcinających, zwłaszcza przy silnikach wielocylindrowych, były dość uciążliwe.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.