Yanmar 2.44 Thermo King, zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 2.44 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 2.44 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 2.44 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 2.44 Thermo King
  • Yanmar 244 Thermo King
  • Yanmar TK 2.44 Thermo King

Gaz opuszczając gazownicę ma zawsze jeszcze wysoką temperaturę i jest w poważnym stopniu zanieczyszczony związkami smolistymi oraz porwanymi przy przepływie cząstkami popiołu i koksu. Żeby go ochłodzić i oczyścić ustawia się między gazownicą a silnikiem odpowiednie filtry. Bezpośrednio za gazownicą stosuje się filtr mokry. Jest to wysoki zbiornik z przegrodami kaskadowymi. W górnej części umieszczony jest natrysk wody, gaz zaś dopływa do zbiornika w dolnej części. Wędrujący między kaskadami gaz styka się ze spływającą z natrysku wodą, wskutek czego zostaje ochłodzony i z gruba oczyszczony.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.